ORLEN Warsaw Marathon po raz pierwszy z oficjalnym rytmem

ORLEN Warsaw Marathon po raz pierwszy z oficjalnym rytmem

Tomasz Rałowski – znany publiczności jako RAU – młody warszawski producent, raper, biegacz amator jest autorem oficjalnego rytmu ORLEN Warsaw Marathon, który będzie motywować zawodników do osiągania swoich biegowych celów.

Każdy biegacz ma swój optymalny rytm biegu, często wyćwiczony setkami pokonanych kilometrów. Ma on kluczowe znaczenie, niezależnie od tego, czy bieganie jest formą relaksu po ciężkim dniu pracy czy przygotowaniem do pobicia swojego życiowego rekordu w trakcie zawodów. Chociaż nie można wyznaczyć jednego, uniwersalnego rytmu dla wszystkich biegaczy, RAU – jeden z najbardziej charakterystycznych producentów młodego pokolenia –stworzył utwór, który zmotywuje do biegu uczestników ORLEN Warsaw Marathon.

Żyję muzyką 24 godziny na dobę. Rytm to jeden z ważniejszych elementów utworu, od niego wszystko się zaczyna. Od kilku lat trwa również moja przygoda z bieganiem, a podczas treningów zawsze towarzyszy mi energiczna muzyka, koniecznie z dużą ilością basu. To dzięki tym dźwiękom łatwiej jest mi utrzymać równe tempo biegu. Liczę, że wyćwiczona forma zaowocuje nienajgorszym wynikiem podczas tegorocznego biegu OSHEE 10 km, w którym mam zamiar wystartować. Mam również nadzieję, że stworzony przeze mnie rytm zmotywuje biegaczy do podkręcenia tempa.

– mówi Tomasz Rałowski RAU

Rytm stworzony przez muzyka będzie towarzyszył biegaczom i kibicom zebranym na błoniach stadionu PGE Narodowy. Organizatorzy ORLEN Warsaw Marathon wierzą, że wpadająca w ucho melodia zarazi wszystkich swoją pozytywną energią.
Oficjalnego rytmu ORLEN Warsaw Marathon można posłuchać na:
www.orlenmarathon.pl/rytmOWM
Tomasz Rałowski RAU

Tomasz Rałowski RAU

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

OWM_rytm RAU_inf. prasowa_03.04.2018.pdf

pdf | 416 KB

Pobierz
OWM_rytm RAU_inf. prasowa_03.04.2018.docx

docx | 352 KB

Pobierz
RAU_Tomasz Rałowski.jpg

grafika | 2,06 MB

Pobierz
RAU_Tomasz Rałowski1.jpg

grafika | 4,65 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Dwadzieścia tysięcy miłośników sportu rywalizowało podczas ORLEN Warsaw Marathon

temu

Za nami VI edycja ORLEN Warsaw Marathon. W trakcie biegów dopisała zarówno piękna pogoda, zawodnicy, jak i dopingujący ich kibice. W maratonie triumfował Ezekiel Omullo (KEN), a w biegu OSHEE 10 km Mengistru Zelalem (ETH). Podczas 88. PZLA Mistrzostw Polski w Maratonie Mężczyzn na najwyższym stopniu podium stanął Yared Shegumo.
Rusza najważniejsze wydarzenie biegowe w Polsce

temu

Już w ten weekend w stolicy rusza ORLEN Warsaw Marathon. Kilkanaście tysięcy zawodników wybiegnie na ulice Warszawy, aby spełniać swoje marzenia i razem celebrować Narodowe Święto Biegania. Biegacze zmierzą się z dystansem maratońskim oraz biegiem OSHEE 10 km.
Słuchanie własnego organizmu i zdrowy rozsądek kluczami do bezpiecznego biegania

temu

„W zdrowym ciele, zdrowy duch!” – to przysłowie towarzyszy nam od zawsze i wciąż pozostaje aktualne. Do treningów, szczególnie przygotowujących do startu na bardziej wymagających dystansach, należy podejść odpowiedzialnie, znać możliwości swojego organizmu i uważnie wsłuchiwać się w wysyłane przez ciało sygnały ostrzegawcze.
Pojedynek gwiazd podczas ORLEN Warsaw Marathon

temu

Odbywające się 22 kwietnia 2018 r., w ramach ORLEN Warsaw Marathon, 88. PZLA Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Maratonie w tym roku skupiają prawdziwą śmietankę polskich maratończyków. W elicie biegaczy znaleźli się m.in. Artur Kozłowski, dotychczasowy Mistrz Polski w maratonie z rekordem życiowym 2:10:58, Yared Shegumo, wicemistrz Europy z Zurychu z 2014 r. w biegu maratońskim, z życiówką 2:10:34 czy Arkadiusz Gardzielewski, wielokrotny reprezentant Polski z rekordem 2:11:34.

Start falami podczas biegu OSHEE 10 km

Mamy dobrą wiadomość dla zawodników biegu OSHEE 10 km, rozgrywanego 22 kwietnia 2018 r., w ramach ORLEN Warsaw Marathon! W tym roku start biegu odbędzie się z zachodniej jezdni Wybrzeża Szczecińskiego. Zmiana poprawi przepustowość na starcie i zapewni biegaczom odpowiedni komfort. To jednak nie jedyna dobra wiadomość dla zawodników.