Ruszyła rejestracja biegaczy na ORLEN Warsaw Marathon 2018!

Ruszyła rejestracja biegaczy na ORLEN Warsaw Marathon 2018!

Opublikowany

Już 22 kwietnia 2018 r. na starcie ORLEN Warsaw Marathon stanie kilka tysięcy biegaczy. Zawodnicy tradycyjnie będą mieli możliwość wystartowania w jednym z dwóch biegów – 42,195 km oraz 10 km. Już dziś można zapisywać się na listach startowych największej imprezy biegowej w kraju!

ORLEN Warsaw Marathon, którego pięć dotychczasowych edycji wyznaczało najwyższy poziom biegów ulicznych, na stałe wpisał się w wiosenny krajobraz Warszawy oraz kalendarze zawodników i kibiców. Chociaż do startu imprezy pozostały jeszcze 4 miesiące, od dziś można już zapisywać się na wybrany bieg, korzystając z formularza na stronie www.orlenmarathon.pl. 

Cieszy nas od lat rosnąca wśród Polaków popularność aktywności fizycznej, w tym oczywiście biegania. Sport to fantastyczne emocje, niezależnie czy uprawiamy go jako profesjonaliści czy jako amatorzy. ORLEN Warsaw Marathon to wyjątkowe wydarzenie, gdzie kumuluje się pozytywna energia biegaczy, wspierających ich kibiców i mieszkańców Warszawy. Cieszę się, że już 22 kwietnia 2018 r. będziemy świadkami kolejnej odsłony Narodowego Święta Biegania

– mówi Rafał Pasieka, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN

BD8U3989.jpg
ORLEN Warsaw Marathon to najważniejsze w Polsce wydarzenie biegowe, organizowane w Warszawie od 2013 r., w którym dotychczas wzięło udział w sumie ponad 160 tys. uczestników. Podobnie jak w ubiegłych latach, w najbliższej edycji na biegaczy czekają atrakcyjne pakiety startowe. Dla maratończyków zostały przygotowane trzy propozycje – Basic, Standard oraz Premium, natomiast zawodnicy startujący na trasie biegu OSHEE 10 km mogą wybrać spośród dwóch pakietów – Basic oraz Standard. Ich zawartość i cena zależą od wybranego dystansu. Biegacze, którzy wniosą opłatę startową do 6 stycznia 2018 r., dostaną od organizatorów dodatkowy gadżet – czapkę z logotypem wydarzenia (do wyczerpania zapasów). Ponadto, wszyscy biegacze, którzy ukończyli co najmniej jedną z edycji 2015-17 ORLEN Warsaw Marathon bądź biegu OSHEE 10 km, mogą liczyć na dodatkowe zniżki na zakup pakietów!
Pakiety startowe ORLEN Warsaw Marathon 2018: 

W biegu na 42,195 km mamy do wyboru trzy pakiety startowe:
– Basic za 59 zł (udział w biegu i numer startowy)

– Standard za 89 zł (udział w biegu, numer startowy, koszulka – do wyczerpania zapasów)

– Premium w cenie 119 zł (udział w biegu, numer startowy, koszulka, akcesorium sportowe – do wyczerpania zapasów).

Z kolei w biegu OSHEE 10 km, możemy wybrać spośród dwóch pakietów:
– Basic w cenie 29 zł (udział w biegu i numer startowy)
– Standard za 59 zł (udział w biegu, numer startowy, koszulka – do wyczerpania zapasów).

O ORLEN Warsaw Marathon:
ORLEN Warsaw Marathon to największe w Polsce wydarzenie biegowe, organizowane w Warszawie od 2013 roku. W pięciu edycjach imprezy, ponad 160 tys. biegaczy miało okazję sprawdzić swoje możliwości na dwóch dystansach – maratońskim oraz w biegu OSHEE 10 km. W ramach OWM, pod patronatem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, odbywają się również Mistrzostwa Polski w Maratonie Mężczyzn.


www.orlenmarathon.pl
www.facebook.com/orlenmarathon

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

2017_04_23_OWM_fot. materiały prasowe.jpg

grafika | 6,8 MB

Pobierz
2017_04_23_OWM_fot. D.KRAMSKI-3197.jpg

grafika | 1,45 MB

Pobierz
2017_04_23_OWM_fot.Tomek_Gola_3153.jpg

grafika | 1,12 MB

Pobierz
OWM_ruszyły zapisy_inf.prasowa_18.12.2017.pdf

pdf | 415 KB

Pobierz
OWM_ruszyły zapisy_inf.prasowa_18.12.2017.doc

doc | 43,5 KB

Pobierz

Buduj formę na ORLEN Warsaw Marathon pod okiem profesjonalistów!

14 tygodni treningów, profesjonalni trenerzy czy voucher zwalniający z opłaty za pakiet startowy – to tylko niektóre korzyści czekające na biegaczy chcących poprawić swoją kondycję fizyczną i technikę przed startem w ORLEN Warsaw Marathon. Już w niedzielę, 7 stycznia, w dwunastu polskich miastach rozpoczną się cotygodniowe treningi organizowane przez ASICS, Partnera Głównego ORLEN Warsaw Marathon.